لینک مستقیم فایل#گزارش کار آموزی پست فشار قوي#

گزارش,کار,آموزی,پست,فشار,قوي,گزارش کار آموزی پست فشار قوي,پکیج گزارش کار آموزی پست فشار قوي ,پکیجگزارش کار آموزی پست فشار قوي ,پکیج گزارش کار آموزی پست فشار قوي,گزارش کار آموزی پست فشار قويگزارش کار آموزی پست فشار قوي#31025330#mzc
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل گزارش کار آموزی پست فشار قوي قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


دانلود ورد با موضوع دارای 54 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 23 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:


تعريف پست فشار قوي:
يك‌پست فشار قوي مجموعه اي از تجهيزات مي‌باشد كه به منظور تغيير سطح ولتاژ با بوجود آوردن امكان تغذيه نقاط مختلف و تقسيم انرژي الكتريكي بين آنها مورد استفاده قرار مي گيرد .

انواع پستهاي فشار قوي بر حسب نوع كار :
1ـ پستهاي نيروگاهي يا بالا برندة ولتاژ (Step Up Substation) :
وظيفة اين پستها افزايش ولتاژ خروجي ژنراتورها به سطح ولتاژ انتقال مي‌باشد.
2ـ پستهاي انتقال (High Voltage Substation) :
وظيفه پستهاي انتقال ، كاهش ولتاژ الكتريكي به سطح ولتاژ فوق توزيع و همچنين تقسيم اين ولتاژ به خروجي هاي متعدد مي باشد .
3ـ پستهاي توزيع(Distributio Substation) :
وظيفة اين پستها پايين آوردن ولتاژ از سطح فوق توزيع به سطح توزيع بوده و انرژي الكتريكي در اين سطح را زا طريق فيدرهاي مختلف تحويل مي دهد .
4ـ پستهاي فشار ضعيف(Low Voltage Substation) :
كه وظيفه آن تبديل ولتاژ توزيع به ولتاژ فشار ضعيف است كه قابل استفاده در مصارف صنعتي و خانگي باشد .
5ـ پستهاي كليدي يا كوپلاژ(Switching Substation) :
در اين پستها سطح ولتاژ تغيير ننموده و صرفاً بعنوان يك تقسيم كننده ولتاژ ثابت را در فيدرهاي مختلف و متعدد تغذيه مي نمايد .
در عمل ممكن است يك پست تركيبي از دو يا چند نوع فوق الذكر باشد كه هم
افزاينده و هم كاهنده و هم بصورت يك پست كليدي باشد . انواع پستها از لحاظ استقرار فيزيكي :
پستهاي فشار قوي از لحاظ وضعيت استقرار آنها به دو دسته تقسيم مي‌گردند:
1ـ پستهاي باز يا خارجي (Out door s/s) : در اين گونه پستها تجهيزات فشار قوي در معرض شرائط جوي محيط از قبيل گرد و خاك ، باد ، باران ، رعد و برق و غيره بوده و عايقي بين آنها و هوا نمي باشد .
2ـ پستهاي بسته يا داخلي (in door S/S) : در اين گونه پستها تجهيزات فشار قوي در داخل اطاق يا سالن سر پوشيده قرار دارند .

پستهاي باز نيز به چند دسته تقسيم مي شوند :
1ـ پستهاي معمولي (conventional) :
اين پستها در جاييكه محدوديت زمين وجود نداشته باشد احداث مي گردد و عايق بين فازها و تجهيزات و زمين ، هوا مي باشد و از اين نظر مي بايست فاصله ايمني و مجاز كاملاً رعايت گردد . اين پستها از نظر هزينه از بقيه پستها ارزانتر مي باشد .


2ـ پستهاي گازي يا (Gas Insulated Substation) :
كليه تجهيزات فشار قوي در پستهاي گازي در داخل محفظة فلزي قرار دارند كه بوسيلة گاز SF6 يا هگزافلوئور گوگرد كه داراي خاصيت عايقي خوبي مي باشد تحت فشار معيني پر شده است و چون خاصيت عايق گاز SF6 تقريباً سه برابر هوا مي باشد درنتيجه فضاي پستهاي گازي بمراتب كوچكتر از پستهاي معمولي مي‌باشد و در جاييكه محدوديت زمين مطرح باشد خيلي مناسب است .
از مزاياي ديگر پستهاي GIS اينست كه چون درمعرض مستقيم عوامل جوي نميباشد لذا امكان آلودگي و رطوبت وجود نداشته و بروز اتصالي و حوادث ديگر به مراتب كمتر مي باشد و از طرفي به علت ايزوله بودن قسمتهاي برقدار وتحت ولتاژ از افراد ايمني آن در حد بسيار بالايي مي باشد . يكي از معايب پستهاي گازي مايع شدن گاز به هنگام برودت هوا در درجه حرارتهاي خيلي پايين مي باشد از طرفي هزينه اين پستها خيلي بالا مي باشد .


مطالب دیگر:
بررسی خانواده و ارتباط با اقتصاد و بررسی نقش خانواده در کارآفرینیبررسی کار آفرینی و خصوصیات کارآفرینان و بررسی نقش دانشگاه ها در آموزش كارآفرينيبررسی کارافرینی و خصوصیات کارآفرینان و بررسی نقش دانشگاه ها در آموزش کارآفرینیبررسی نقش و اهمیت رنگ در معماری و طراحی فضابررسی حضور زنان صدر اسلام در جبهه‌هاي نبرد دوران پيامبر و بررسی نقش زن در دفاع مقدس از دیدگاه دينبررسی نقش فن آوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه روستاییبررسی نقش قرآن در زندگي بشريبررسی مسجد جامع ورامین و بررسی نقش هنر و معماری اسلامی در آنبررسی نقش ويتامين ها در ورزشبررسی نقشه برداری در ایران و تکنولوژیهای مرتبط با GIS و کاربرد و طرزکار آنبررسی نقشه کشی صنعتی و تاریخچه و جایگاه آن در صنعت همراه با معرفی کتابها و نرم افزارهای نقشه کسیبررسی سکه و تاریخچه آن و بررسی سکه های دوره ساسانی و نقوش و خطوط روی آنهابررسی جایگاه و اعجاز و نزول و اهمیت و قرائت قرآننگاهی اجمالی به فعالیت ها و برنامه های دفتر توسعه کارآفرینی در سال 1386نگاهی به تکنولوژی ساخت برج‌های پتروناسبررسی زندگی امام موسی کاظم (ع) و صفات و سجایاو خانواده ایشانبررسی نگهداري مواد غذايي در منزل و اصول و شرایط و انواع روشهای انبررسی مفهوم سنتي نما و سير تحول تاريخي آنبررسی نماز و اهمیت و اداب و فلسفه آنبررسی نماز و نمازگزار و ارزش و اهمیت آن و بررسی نماز در ادیان دیگربررسی مفاهيم اساسى ولايت فقيه در قالب ولايت،انتصاب و فقاهتبررسی نوازندگان تنبک عصر قاجاربررسی نقش و اهمیت نورپردازی در معماری و معماری داخلیبررسی چگونگی شکل گیری و نحوه اجرای یک غرفه آرایی از طراحی تا اجرابررسی هنر مجسمه سازی در یونان باستان و مبانی زیبایی شناسی آن و نگاهی بر آثار و مجسمه ها و معابد یونا